summermysorechallenge

 

 

 

Leto máme za dverami a preto náš yoga room pozýva a vyzýva všetkých joga- pohybu-, zdraviu-, či poprípade zmeny chtivých jedincov, ktorí by si chceli osviežiť letné rána na druhý ročník našej letnej výzvy #summermysorechallenge!

 

Náš yoga room bude v dňoch 8. júla až 26. júla každé ráno od pondelka do piatku otvorený od 6:30 do 8:30 pre vašu jogovú prax s dopomocami od Mišky, Sašky či Ivky (počet učiteľov budeme upravovať podľa obsadenej kapacity). Môžete si smelo vybrať, ktorý deň by ste chceli začať jogou. Ale čo takto sa skúsiť namotivovať a potiahnuť s nami celú jogovú šnúru? Buď jeden týždeň alebo dokonca celé dva či tri týždne plné rannej praxe ;-) Ak by ste chceli praktizovať iba zopárkrát bez ohľadu na výzvu, samozrejme, ste vítaní.

 

Výzvu vrelo odporúčame úplným začiatočníkom, nakoľko počas niekoľkých dní za sebou budete mať naozaj skvelú príležitosť sa postupne a systematicky oboznámiť so základmi jogovej praxe ;-)

 

 

 

 

PLATOBNÉ PODMIENKY:

 

Súčaťou prijatia výzvy sú zvýhodnené vstupy:
1 celý týždeň (od pondelka do piatku) 30 €, druhý celý týždeň spolu 25 €, tretí celý týždeň spolu 20 €; to znamená, že si môžete vybrať, či sa zúčastníte jedného alebo viacerých týždňov dokopy. Ak sa zúčastníte napr. iba druhého kalendárneho týždňa počítať sa bude prvotná cena 30 € za 5 dní, atď. 

Ak by ste si chceli zakúpiť vstupy, ktoré môžete využívať flexibilnejšie, môžete využiť nasledovnú verziu: PREDPLATENÝCH 10 VSTUPOV vyčerpaných počas 3 týždňov za sumu 65 €.

Podmienkou zvýhodnených vstupov je celková platba vopred, pre zabezpečenie svojho miesta. 

POZOR: Predplatené a nevyčerpané vstupy na tento letný špeciál nebudeme presúvať po ukončení akcie na vyčerpanie počas iných hodín.

Mimo zvýhodnených vstupov bude jednorazová platba za hodinu 7 €. Pre študentov, dôchodcov a ženy na MD platí zľavnený vstup 5 €.

 

Ak by ste si chceli zakúpiť zvýhodnené vstupy vopred, prosím píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Tešíme sa na parádne spoločné jogovanie!

OM

♥️