JOGAVIKENDjun
 

Pretože sa nám februárový víkend v roome s vami páčil, pozývame vás znovu: Tento víkendový projekt organizuje naša Miška ako 2-dňový blok, pre tých z vás, ktorí chcú mať čas pre seba, povenovať sa svojej praxi, naučiť sa niečo nové, vypočuť si rôzne názory a skúsenosti iných praktikantov, jesť dobré jedlo, dýchať, byť a proste ľahšie žiť :-) Zapíšte si dátum: 1. - 2. jún! Ďalší termín nás bude čakať až na jeseň.

 

Program bude nasledovný:

 

Sobota 1. 6.

7:30 - 9:30 mysore class

9:30 - 12:00 AJURVÉDSKA KUCHYŇA, varenie raňajok, základné princípy ajurvédy uplatnené v dennom režime jogína

12:00 - 13:00 PRÁNAJÁMA, CHANTING

 

Nedeľa 2. 6.

7:30 - 9:30 mysore class

9:30 - 12:00 varenie raňajok a prednáška s diskusiou na tému AŠTANGA JOGA A JEJ DENNÁ (NIELEN FYZICKÁ) PRAX

12:00 - 13:00 PRANAJÁMA A ODRIEKAVANIE MANTIER

 

Učí: Miška Dobrovodská

Vstupný poplatok: 
Celý víkend: pri zaplatení do 20. 5. zľavnená suma 42 Eur, od 21. 5. plná suma 50 Eur
Samostatné dni: Sobota = 25 Eur, Nedeľa = 25 Eur
Pre registráciu prosím zašlite e-mail na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. s Vašimi údajmi (fakturačné údaje: celé meno + adresa, prípadne fakturačné údaje spoločnosti). Následne Vám zašleme fakturačný doklad a po jeho zaplatení budete mať miesto definitívne rezervované. V prípade, že by ste sa chceli zúčastniť iba časti workshopu, prosím uveďte túto skutočnosť v registračnom e-maily.
Storno podmienky: pri odhlásení sa do termínu 25. 5. 2019 Vám bude vrátená čiastka 80 % zo zaplatenej sumy, po tomto termíne bude storno poplatok vo výške 50 % z uhradenej sumy. Rezervované miesto bude možné previesť na inú osobu. 
Vhodné pre: program bude uspôsobený tak, že sa môžu zúčastniť aj začiatočníci alebo ľudia, ktorí u nás doposiaľ ešte nepraktizovali. V tom prípade nám prosím o sebe napíšte Vaše doterajšie skúsenosti s jogou, prípadne kto je Váš učiteľ.