zaciatocniciDVADSAT

 

Naše najobľúbenejšie kurzy! Otvárame v januári rovno dva termíny. Vyberte si, či Vám vyhovuje utorok alebo streda a podľa toho zvoľte svoj cyklus. 

Uzavretý kurz pre začiatočníkov je vhodný nielen pre nováčikov v tomto systéme, ale aj tých, ktorí aštanga jogu poznajú z pár hodín v štýle mysore a chcú sa detailnejšie naučiť základné princípy aštanga jogy, ktoré budú na kurze vysvetlené.

Cieľom kurzu je naučiť sa krok po kroku praktizovať pozície systému aštanga jogy, ktorý je koncipovaný ako terapia tela – yoga chikitsa. Predovšetkým však táto jogová prax poskytuje možnosť dostať sa do kontaktu s vlastným telom, prehlbovať uvedomovanie si seba a svojich vlastných možností.
Vítaní sú aj tí z vás, ktorí už máte skúsenosti s jogovým cvičením a chceli by ste kúsok lepšie porozumieť tomu, čo sa s telom na jogovej podložke deje a naučiť sa praktizovať jogové pozície tak, aby boli pre telo zdravé a prospešné.

Je pre Vás kurz vhodný? Ak hľadáte kurz, na ktorom sa naučíte základné piliere jogy a domov si odnesiete sekvenciu, ktorú budete môcť pravidelne cvičiť, je pre Vás tento kurz vhodný. 

Večerné termíny: 

A/ 14. január - 17. marec 2020 v UTORKY vždy v čase od 19:00 do 20.15 hod. - s Miškou Dobrovodskou - rezervácia otvorená.

B/ 29. január - 1. apríl 2020 v STREDY vždy v čase od 18.45 do 20.00 hod. so Saškou Dömötörovou - rezervácia otvorená.

 

Cena: 100 €, možnosť platby na 2 splátky. V cene kurzu je zahrnutých 10 kurzových lekcií a zároveň zľavnené vstupné na všetky ostatné mysore lekcie u Mišky/Sašky vo výške 5 € počas trvania kurzu.

Registrácia: https://yogister.isportsystem.sk