ZACIATOCPROGRAM

Pre záujemcov o aštanga jógu v našom štúdiu Yogister ponúkame kompletný začiatočnícky program ako vhodnú alternatívu kurzu pre začiatočníkov. Obsahom programu je 10 začiatočníckych lekcií, ktorými Vás prevedie certifikovaná lektorka aštanga jógy a odovzdá Vám základné poznatky, inštrukcie k jógovému cvičeniu. Výhodou programu je, že sa nemusíte fixovať na jeden konkrétny termín tak, ako pri kurzoch pre začiatočníkov. Naopak si flexibilne zvolíte termíny, ktoré Vám budú vyhovovať podľa nášho aktuálneho rozvrhu. 

Cieľom začiatočníckeho programu je naučiť sa krok po kroku praktizovať pozície systému aštanga jogy, ktorý je koncipovaný ako terapia tela – yoga chikitsa. Predovšetkým však táto jogová prax poskytuje možnosť dostať sa do kontaktu s vlastným telom, prehlbovať uvedomovanie si seba a svojich vlastných možností.
Tento program môžu využiť aj tí z vás, ktorí už máte skúsenosti s jogovým cvičením a chceli by ste kúsok lepšie porozumieť tomu, čo sa s telom na jogovej podložke deje a naučiť sa praktizovať jogové pozície tak, aby boli pre telo zdravé a prospešné.

Cena: 100 €. V cene programu je zahrnutých 10 lekcií pod dohľadom lektorky, ktoré je treba vyčerpať do 4 mesiacov od zakúpenia/prvého vstupu. Termíny budú dohodnuté podľa aktuálneho rozvrhu a Vašich časových možností.

Registrácia: Prvý termín je potrebné si dohodnúť telefonicky na čísle: +421948 110899