Výnimočnosť nášho yoga roomu je v tom, že sme dlhé roky ako jediní v Trnave ponúkali denné učenie jogy na hodinách pod názvom MYSORE CLASS. Tento štýl hodín nie je klasickou vedenou a "predcvičovanou" hodinou, ale akousi individuálnou hodinou pre každého klienta v malej skupinke ľudí a zároveň aj najlepšou možnosťou ako sa učiť jogu, a to nielen pre začiatočníkov ale aj pre pokročilých praktikantov. Ak nemáte s jogou žiadne skúsenosti, alebo ste začiatočník v aštanga joge, nemusíte u nás hľadať „hodiny pre začiatočníkov", ale môžete sa priamo pripojiť do hociktorej hodiny v našom rozvrhu pod názvom MYSORE CLASS. Postupne Vás učitelia budú učiť o joge všetko od začiatku - ako dýchať a ako dych zapojiť do samotného cvičenia. Budete postupovať krok po kroku a postupne Vám učiteľ pridá k naučenej sekvencii nové a nové pozície.

Každého vedieme podľa individuálnych možností, ak treba pozície modifikujeme a hlavne pristupujeme k žiakovi ako k jednotlivcovi. Teda výhodou učenia aštanga jogy mysore štýlom je možnosť ísť vlastným tempom bez toho, aby bol jednotlivec obmedzovaný skupinou

 

Novým klientov ponúkame nasledovnú možnosť: 

-  prísť bezplatne na hociktorú hodinu a iba pozorovať ako cvičenie vyzerá, popýtať sa učiteľa otázky, ktoré Vás zaujímajú.

Ak ju využijete nemusíte cvičiť hneď na prvej lekcii, ktorej sa zúčastníte. No a ak Vás z pozorovania druhých aštanga zaujme, prídete zase... Na ďalšej lekcii Vám bude venovaná individuálna pozornosť učiteľa, a na základe jeho inštrukcií sa naučíte základy cvičenia aštanga jogy. 

Keď si vyberiete lekciu, ktorá Vám časovo vyhovuje (pre aktuálny rozvrh KLIKNI TU), informujte nás prosím o Vašom príchode buď e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.  alebo telefonicky na čísle +421 948 11 08 99.

 newclient

“Yoga is good for man because the physical body improves, the nervous system improves, the mind improves, the intellect improves - so, how can yoga not be good?”

Sri K. Pattabhi Jois