Cieľom nielen kurzov, ale aj filozofiou každého učiteľa u nás, je naučiť bezpečne cvičiť jogové pozície každého študenta individuálne a tak, aby fyzické cvičenie bolo terapeutické, zdravotne prospešné a bezpečné. Každý je posudzovaný ako jednotlivec a je učený tempom, ktoré je vhodné práve pre neho. Výsledkom našich kurzov sú poznatky o sekvencii jogy, ktorá sa nazýva YOGA CHIKITSA (joga terapia) a dokáže byť veľmi terapeutická nielen pre telo ale aj pre myseľ a dušu. Na lekciách sa neporovnávame, ľudia neopakujú po "predcvičovateľovi", nemusia sa učiť náročné pozície z obrázkov. 

Všetky kurzy prebiehajú v malých skupinkách ľudí (max. 10 osôb), čo zabezpečuje možnosť individuálneho prístupu pre každého účastníka. Dobre vieme, že každý z nás je iný nielen po fyzickej ale aj psychickej stránke, a ak si študent chce osvojiť základné jogové poznatky, je potrebné, aby sa ich učil od ľudí, ktorí sami denne jogu praktizujú a vedia pracovať s ľudmi na individuálnej báze.

ZACIATOCNIC

 

Uzavretý kurz pre začiatočníkov je vhodný nielen pre nováčikov v tomto systéme, ale aj tých, ktorí aštanga jogu poznajú z pár hodín v štýle mysore a chcú sa detailnejšie naučiť základné princípy aštanga jogy, ktoré budú na kurze vysvetlené.

Cieľom kurzu je naučiť sa krok po kroku praktizovať pozície systému aštanga jogy, ktorý je koncipovaný ako terapia tela – yoga chikitsa. Predovšetkým však táto jogová prax poskytuje možnosť dostať sa do kontaktu s vlastným telom, prehlbovať uvedomovanie si seba a svojich vlastných možností.
Vítaní sú aj tí z vás, ktorí už máte skúsenosti s jogovým cvičením a chceli by ste kúsok lepšie porozumieť tomu, čo sa s telom na jogovej podložke deje a naučiť sa praktizovať jogové pozície tak, aby boli pre telo zdravé a prospešné.

Večerný termín: 

A/ 18. september - 20. november 2019 v stredy vždy v čase od 18.45 do 20.15 hod. - so Saškou Dömötörovou 

B/ 8. október - 10. december 2019 v utorky vždy v čase od 19.00 do 20.30 hod. s Miškou Dobrovodskou 

Cena: 100 - zahŕňa kurzový poplatok za 10 spoločných lekcií a bonusový kredit neobmedzených vstupov počas 10 týždňov trvania kurzu na ostatné hodiny v štýle mysore (platí pre hodiny, ktoré učí učiteľka ako kurz.

Registrácia: prostredníctvom registračného systému: https://yogister.isportsystem.sk - po rezervovaní do systému budete kontaktovaní do 3 pracovných dní prostredníctvom e-mailu s bližšími informáciami ku kurzu. 

 

BUDOVANIE 

 

Pravidelný pondelkový termín pre absolventov našich začiatočníckych kurzov. Ak by ste chceli mať pravidelnú lekciu jogy ako pevný termín v kalendári otvárame tento pokračujúci kurz, ktorý bude pozostávať z fyzickej praxe (3x vedená lekcia: 1., 5. a 10. týždeň kurzu, 7x lekcia mysore v ostatné týždne) a následne dobrovoľnej časti, kde bude priestor pre vaše otázky, prípadne nácviky pranajámy, chantingu (odriekavanie mantier). 

Termín kurzu:  16. september - 18. november 2019  (každý pondelok, t.j. 10 týždňov) vždy v čase od 18.30 do 20.30 hod. 

Cena: 100 , možnosť platby na 2 splátkyV cene kurzu je zahrnutých 10 kurzových lekcií a zároveň zľavnené vstupné na všetky ostatné mysore lekcie vo výške 5 € počas trvania kurzu. 

UčíMiška Dobrovodská

Registrácia: prostredníctvom nášho registračného systému.