ZACIATOCPROGRAM

Pre záujemcov o aštanga jógu v našom štúdiu Yogister ponúkame kompletný začiatočnícky program ako vhodnú alternatívu kurzu pre začiatočníkov. Obsahom programu je 10 začiatočníckych lekcií, ktorými Vás prevedie certifikovaná lektorka aštanga jógy a odovzdá Vám základné poznatky, inštrukcie k jógovému cvičeniu. Výhodou programu je, že sa nemusíte fixovať na jeden konkrétny termín tak, ako pri kurzoch pre začiatočníkov. Naopak si flexibilne zvolíte termíny, ktoré Vám budú vyhovovať podľa nášho aktuálneho rozvrhu. 

Cieľom začiatočníckeho programu je naučiť sa krok po kroku praktizovať pozície systému aštanga jogy, ktorý je koncipovaný ako terapia tela – yoga chikitsa. Predovšetkým však táto jogová prax poskytuje možnosť dostať sa do kontaktu s vlastným telom, prehlbovať uvedomovanie si seba a svojich vlastných možností.
Tento program môžu využiť aj tí z vás, ktorí už máte skúsenosti s jogovým cvičením a chceli by ste kúsok lepšie porozumieť tomu, čo sa s telom na jogovej podložke deje a naučiť sa praktizovať jogové pozície tak, aby boli pre telo zdravé a prospešné.

Cena: 100 €. V cene programu je zahrnutých 10 lekcií pod dohľadom lektorky, ktoré je treba vyčerpať do 2 mesiacov od zakúpenia. Termíny budú dohodnuté podľa aktuálneho rozvrhu a Vašich časových možností.

Registrácia: Prvý termín je potrebné si dohodnúť telefonicky na čísle: +421948 110899

Obľúbené lekcie jogovej terapie vám opäť prinášame vo forme kurzu! 

Kurz bude:
- vhodný pre začiatočníkov a pre ľudí, ktorí očakávajú pomalšiu a jednoduchšiu prax, prípadne majú zdravotné či fyzické obmedzenia 
- učený vedenou formou po dobu 6 týždňov a jeho cieľom bude oboznámiť účastníkov so:
  - - základnými jogovými pojmami,
  - - správnym dýchaním a dychovými technikami, 
  - - fyzickými pozíciami, ktoré sú pre telo prospešné a prostredníctvom nich môžeme okúsiť terapeutický aspekt jogy a benefit zo zdravého pohybu a dychu.

- lekcie budú začínať aj končiť dlhou a kvalitnou relaxáciou
- cvičenie bude prebiehať v malej skupinke ľudí, aby sa každému dostalo individuálnej pozornosti

Je pre vás kurz vhodný? Ak hľadáte hodinku týždenne pre seba, na ktorej si kvalitne oddýchnete a uvoľníte telo, tak je tento kurz pre Vás vhodnou voľbou. 

Termín kurzu: 23. 1. - 27. 2. 2020 t. j. 6 stretnutí vždy vo štvrtok v čase od 19.00 do 20.15 hod..

Učí: Miška Dobrovodská

Cena: 55 €

Registrácia: https://yogister.isportsystem.sk

zaciatocniciDVADSAT

 

Naše najobľúbenejšie kurzy! Otvárame v januári rovno dva termíny. Vyberte si, či Vám vyhovuje utorok alebo streda a podľa toho zvoľte svoj cyklus. 

Uzavretý kurz pre začiatočníkov je vhodný nielen pre nováčikov v tomto systéme, ale aj tých, ktorí aštanga jogu poznajú z pár hodín v štýle mysore a chcú sa detailnejšie naučiť základné princípy aštanga jogy, ktoré budú na kurze vysvetlené.

Cieľom kurzu je naučiť sa krok po kroku praktizovať pozície systému aštanga jogy, ktorý je koncipovaný ako terapia tela – yoga chikitsa. Predovšetkým však táto jogová prax poskytuje možnosť dostať sa do kontaktu s vlastným telom, prehlbovať uvedomovanie si seba a svojich vlastných možností.
Vítaní sú aj tí z vás, ktorí už máte skúsenosti s jogovým cvičením a chceli by ste kúsok lepšie porozumieť tomu, čo sa s telom na jogovej podložke deje a naučiť sa praktizovať jogové pozície tak, aby boli pre telo zdravé a prospešné.

Je pre Vás kurz vhodný? Ak hľadáte kurz, na ktorom sa naučíte základné piliere jogy a domov si odnesiete sekvenciu, ktorú budete môcť pravidelne cvičiť, je pre Vás tento kurz vhodný. 

Večerné termíny: 

A/ 14. január - 17. marec 2020 v UTORKY vždy v čase od 19:00 do 20.15 hod. - s Miškou Dobrovodskou - rezervácia otvorená.

B/ 29. január - 1. apríl 2020 v STREDY vždy v čase od 18.45 do 20.00 hod. so Saškou Dömötörovou - rezervácia otvorená.

 

Cena: 100 €, možnosť platby na 2 splátky. V cene kurzu je zahrnutých 10 kurzových lekcií a zároveň zľavnené vstupné na všetky ostatné mysore lekcie u Mišky/Sašky vo výške 5 € počas trvania kurzu.

Registrácia: https://yogister.isportsystem.sk 

budovaniepraxeDVADSAT 

 

Pravidelný pondelkový termín pre absolventov našich začiatočníckych kurzov. Ak by ste chceli mať pravidelnú lekciu jogy ako pevný termín v kalendári otvárame tento pokračujúci kurz, ktorý bude pozostávať z fyzickej praxe (3x vedená lekcia: 1., 5. a 10. týždeň kurzu, 7x lekcia mysore v ostatné týždne) a následne dobrovoľnej časti, kde bude priestor pre vaše otázky, prípadne nácviky pranajámy, chantingu (odriekavanie mantier). 

Termín kurzu:  13. január - 16. marec 2020  (každý pondelok, t.j. 10 týždňov) vždy v čase od 18.30 do 20.30 hod. 

Cena: 100 , možnosť platby na 2 splátkyV cene kurzu je zahrnutých 10 kurzových lekcií a zároveň zľavnené vstupné na všetky ostatné mysore lekcie vo výške 5 € počas trvania kurzu. 

UčíMiška Dobrovodská

Registrácia: https://yogister.isportsystem.sk