ZACIATOCPROGRAM

Pre záujemcov o aštanga jógu v našom štúdiu Yogister ponúkame kompletný začiatočnícky program ako vhodnú alternatívu kurzu pre začiatočníkov. Obsahom programu je 10 začiatočníckych lekcií, ktorými Vás prevedie certifikovaná lektorka aštanga jógy a odovzdá Vám základné poznatky, inštrukcie k jógovému cvičeniu. Výhodou programu je, že sa nemusíte fixovať na jeden konkrétny termín tak, ako pri kurzoch pre začiatočníkov. Naopak si flexibilne zvolíte termíny, ktoré Vám budú vyhovovať podľa nášho aktuálneho rozvrhu. 

Cieľom začiatočníckeho programu je naučiť sa krok po kroku praktizovať pozície systému aštanga jogy, ktorý je koncipovaný ako terapia tela – yoga chikitsa. Predovšetkým však táto jogová prax poskytuje možnosť dostať sa do kontaktu s vlastným telom, prehlbovať uvedomovanie si seba a svojich vlastných možností.
Tento program môžu využiť aj tí z vás, ktorí už máte skúsenosti s jogovým cvičením a chceli by ste kúsok lepšie porozumieť tomu, čo sa s telom na jogovej podložke deje a naučiť sa praktizovať jogové pozície tak, aby boli pre telo zdravé a prospešné.

Cena: 100 €. V cene programu je zahrnutých 10 lekcií pod dohľadom lektorky, ktoré je treba vyčerpať do 4 mesiacov od zakúpenia/prvého vstupu. Termíny budú dohodnuté podľa aktuálneho rozvrhu a Vašich časových možností.

Registrácia: Prvý termín je potrebné si dohodnúť telefonicky na čísle: +421948 110899

GravidJogaFoto

 

Termín a trvanie kurzu:

Momentálne máme termíny kurzov pozastavené. 

Pre koho je kurz určený:

Kurzu sa môžu zúčastniť tehotné ženy po uplynutí 13. týždňa tehotenstva so súhlasom svojho gynekológa. Po prihlásení na kurz Vám bude zaslaný krátky dotazník o zdravotnom stave, ktorý bude potrebné pravdivo vyplniť. 

Prečo je dobré cvičiť jógu v tehotenstve:

Jóga je skvelý nástroj na posilnenie, natiahnutie a uvoľnenie celého tela. Ásany (jógové pozície) žene pomôžu vytvoriť priestor pre rastúce bábätko, maternicu a ostatné vnútorné orgány. Vďaka fyzickému cvičeniu vie žena v tehotenstve uvoľniť napätie a stres, dopraje si odpočinok, potrebný relax a čas pre seba, upokojiť nervový systém. Vďaka jóge sa zase vie naučiť správne dýchať, vnímať svoje telo, rešpektovať ho a zároveň sa vedome pripravovať na pôrod. V neposlednom rade je dôležitá a veľakrát aj príjemná možnosť stretnúť sa s ďalšími tehotnými ženami. 

Cena kurzu:

Cena kurzu je 65 Eur za 5 kurzových lekcií (5 x 90 minút). Platba je potrebná vopred. Vymeškané lekcie sa nebudú dať nahradiť inými lekciami, platiť budú iba na konkrétne kurzové termíny. 

Kurzom prevedie:

Miška Teren - dlhoročná lektorka a praktikantka aštanga jógy z trnavského štúdia Yogister.

Rezervácie:

Na kurz je potrebné sa zahlásiť zaslaním e-mailu na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. . V prípade otázok volajte priamo Miške na tel. číslo: +421 948 110 899.