GravidJogaFoto

 

Termín a trvanie kurzu:

Momentálne máme termíny kurzov pozastavené. 

Pre koho je kurz určený:

Kurzu sa môžu zúčastniť tehotné ženy po uplynutí 13. týždňa tehotenstva so súhlasom svojho gynekológa. Po prihlásení na kurz Vám bude zaslaný krátky dotazník o zdravotnom stave, ktorý bude potrebné pravdivo vyplniť. 

Prečo je dobré cvičiť jógu v tehotenstve:

Jóga je skvelý nástroj na posilnenie, natiahnutie a uvoľnenie celého tela. Ásany (jógové pozície) žene pomôžu vytvoriť priestor pre rastúce bábätko, maternicu a ostatné vnútorné orgány. Vďaka fyzickému cvičeniu vie žena v tehotenstve uvoľniť napätie a stres, dopraje si odpočinok, potrebný relax a čas pre seba, upokojiť nervový systém. Vďaka jóge sa zase vie naučiť správne dýchať, vnímať svoje telo, rešpektovať ho a zároveň sa vedome pripravovať na pôrod. V neposlednom rade je dôležitá a veľakrát aj príjemná možnosť stretnúť sa s ďalšími tehotnými ženami. 

Cena kurzu:

Cena kurzu je 65 Eur za 5 kurzových lekcií (5 x 90 minút). Platba je potrebná vopred. Vymeškané lekcie sa nebudú dať nahradiť inými lekciami, platiť budú iba na konkrétne kurzové termíny. 

Kurzom prevedie:

Miška Teren - dlhoročná lektorka a praktikantka aštanga jógy z trnavského štúdia Yogister.

Rezervácie:

Na kurz je potrebné sa zahlásiť zaslaním e-mailu na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. . V prípade otázok volajte priamo Miške na tel. číslo: +421 948 110 899.